Praca

Nasza firma oferuje leasing  wykwalifikowanych pracowników z Polski i zagranicy w różnych, niejednokrotnie deficytowych zawodach.

W chwili obecnej oferujemy Państwu wynajem wykwalifikowanej grupy pracowników obcokrajowców do specjalistycznych prac  w zawodzie spawacza konstrukcji stalowych, posiadających fachową wiedzę potwierdzoną odpowiednimi certyfikatami oraz wieloletnie doświadczenie.

Wypożyczenie naszych pracowników uwalnia Państwa firmę od zbędnej biurokracji oraz dużej ilości prac księgowo – kadrowych, w tym nawiązywanie i rozwiązywanie stosunku pracy. Przejmujemy na siebie także umowy, wynagrodzenia i ubezpieczenie pracowników oraz proces legalizacji zatrudnienia w Polsce.

W ramach usługi zapewniamy organizację całości procedur związanych z rekrutacją, biorąc na siebie gwarancję stałej obsady obsługiwanych stanowisk, kierujemy pracowników na  wstępne badania lekarskie  i szkolenia  BHP, zgodnie z obowiązującymi przepisami Kodeksu pracy. Kalkulacja usługi jest uzależniona od ilości przepracowanych godzin i rozliczana na podstawie faktur VAT za usługi związane z wynajmem personelu.

Zarejestruj swoje dokumenty aplikacyjne i aplikuj na stanowisko z poniższego linku do programu pocztowego lub na adres: praca@aestas.pl

  

Galeria

  • Powiększ zdjęcie
  • Powiększ zdjęcie
  • Powiększ zdjęcie
  • Powiększ zdjęcie